top of page
photo_5773685284762927486_x.jpg

Адаптаційна група для дітей з України (3-6 років)

Від 20 Червня благодійна організація Фалкон К відкрила двері для адаптаційної групи дітей з України на Празі 6 - Небушіце.

 

В групі вчителька з України - Вікторія та допомагають їй Чеські студентки педагогіних факультетів - Анна, Адела та Наталія. Група працює від 8:00 до 16:00 кожного дня, обідають діти в групі або в кафе яке готує свіжи обіди для дітей кожного дня.

За два місяці, що діти відвідують нашу групу ми трохи ознайомились з чеською мовою:

1. Вивчили вірші "Šnecku, šnečku...", "Foukej, foukej, větříčku...", пісню "Hlava, ramena, kolena....";
2. Назви днів тижнів, рахунок до десяти, орієнтування в просторі, будову - тіла, дерева, квітки, назви свійських тварин, склад сім'ї, назви деяких квітів, кольори, слова - сонце, хмарка, небо, літо, місяць, веселка.
3. Вчилися описувати свою маму та відповідати на запитання на чеській мові: Co to je, kdo je to, jak se jmenuješ, jak se jmenuje tvoje má ma, tvůj táta.
4. Вивчили такі фрази: Jmenuji se, jsem z Ukrajiny, dobré ráno, dobrý den, jsem chci na záchod, můžete mi pomoct.

photo_5773685284762927447_y.jpg

Дитина, що має високий рівень розвитку дрібної моторики, вміє логічно мислити, в неї достатньо розвинуті пам’ять, увага, зв’язне мовлення. Розвиток дрібної моторики та координації рухів руки вирішують одночасно декілька проблем: по-перше, впливають на загальний інтелектуальний розвиток дитини, по-друге, покращують розвиток мовлення малюка, по-третє, готують його до оволодіння навичок письма. Саме тому під час заняття ми активно використовуємо логоритмічні, пальчикові вправи, вистукуємо ритмічний малюнок пісень, слів, використовуємо звучні жести за методикою Карла Орфа. Діти багато малюють використовуючи нетрадиційні техніки малювання, вирізають ножицями, ліплять.

Також в своїй роботі ми дотримуюсь принципу інтеграції у формуванні логіко-математичної компетентності дитини, поєднуючи різні сфери життєдіяльності, показуючи, що числа і форми існують у світі природи, культури, тобто поєдную зміст різних сфер життєдіяльності та ліній розвитку. Діти рахують в межах 10, додають та віднімають в межах 5, визначають на скільки більше, на скільки менше, визначають склад числа, його сусідів. Визначають форму предмета, на яку геометричну фігуру схожий та які предмети такої форми є навколо нас.

Група фінансується міністерством освіти (MŠMT), тому ніяких коштів від батьків не потрібно.

Адреса адаптаційної групи Nebušicka 75 - Praha 6

photo_5773685284762927456_y.jpg

Для реєстрації дитини у групу

Інформація надіслана. Дякуємо!

bottom of page